| ihuaacrazyproduction a întrebat:

Am si eu o intrebare?
Ce sa aleg intre foto model sau gimnastica?
Va rog am nevoie de parerea voastrahappy

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

In ambele cazuri e multa munca si o sa ai un program foarte incarcat nu o sa mai ai timp si de alte activitati.Acum depinde si ce te atrage pe tine mai mult in orice caz ca fotomodel castigi mult mai mult decat o gimnasta dar sunt si multe dezavantaje : nu trebuie sa depasesti o anumita greutate, o sa ai un program plin de activitati, publicitati, reclame, prezentari etc. acum tu decizi ce te atrage mai mult
funda?big grin

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Gimnastica se incepe de pe la 4-5 ani, deci daca nu ai facut gimnastica pana acum varianta asta dispare happy foto model inseamna sa fii foarte fotogenica pentru ca esti folosita in fotografii de reclame la diverse produse, e diferit de "manechinul" care face prezentari de moda

| ihuaacrazyproduction explică (pentru mixxjim):

Gimanstica fac de la 3 ani.sad.

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Parerea mea e sa alegi gimnasticahappy
Fotomodel poti sa te faci oricand dar gimnasta nu poti sa fi oricand si oricum.
Dupa ce termini cu gimnastica poti sa incerci o cariera in modeling dar te asigur ca nu e satisfacatoare decat din punct de vedere financiar.
Banii oricum o sa-ti vina de undeva daca faci ceva... asa ca important e sa faci ceva ce iti place.

Ps. Ai spus ca faci de la 3 ani ...ai avut ceva performante la concursuri?