| BuBuLiNa57 a întrebat:

As avea nevoie de cateva lucruri si de la voi sfaturi.Am o cariera in muzica si as vrea sa fiu cat mai cunoscuta, nu chiar ca... Lady Gaga! Un artist normal cu un foarte bun potential. As vrea ca lumea sa ma cunoasca. Nu vreau ca cineva cand ma vede la TV sa spuna: -Cine este ma si asta? Nu vreau sa se intample lucrul asta. Vreau ca lumea intreaga sa stie macar ca exist pe lumea asta cu cariera mea. Deci ceea ce vreau de la voi este sa imi spuneti si mie ce ati dori voi de la un artist ca sa fie cat mai cunoscut!

2 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

-sa nu te bâțâi pe house-ul ăsta ieftin la TV ca toate tâmbele iar în particular să fii cu "Nebunia lui Juve pă sistem"
-adoptă o ținută cât de cât decentă
-încearcă să "înviezii" muzica de odinioară (ASIA spre exemplu)
-nu face prea mult playback

| Leutzbv a răspuns:

Eu iti spun din start ca URASC playback-ul si mai ales lipsa imbracamintei. Daca nu ai avea bani de haine decente, iti dam noi, numai sa nu fii la fel ca majoritatea care daca isi expun sexualitatea cred ca se numesc vedete. Si sa compui melodii bune, care sa atinga sufletul, sa lase amprente. Sa nu copiezi pe nimeni, sa fii autentica si tu insati iar cand vei da de bani sa nu uiti sa donezi caselor de copii si batrani, fara sa iesi in evidenta. Dumnezeu vede, nu trebuie sa vada oamenii. Succes!