| Lolliopop a întrebat:

Ati auzit de moartea madalinei manole?:o Nu`mi vine sa cred

23 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, si este inexplicabil deoarece aparent era un om care trebuia sa fie foarte fericit si implinit si dadea impresia ca este asa! Pacat!

NOname
| NOname a răspuns:

Da, am auzit acum la stiri. Nu-mi vine sa cred! O apreciam foarte mult ca om si ca artist. Incredibil! Stie cineva ce medoda a folosit, cum s-a sinucis? Pacat de copil, sot si parinti! Foarte trist!

NOname
| NOname a răspuns:

Nici mie nu-mi vine sa cred! Incredibil! Probabil a intrat intr-o depresie profunda. Am inteles, ca s-a intoxicat cu niste pesticide. Pacat de copil si sot... Au ramas singuri. O apreciam foarte mult ca om si ca artist. Inca nu pot sa cred, ca nu mai este...
Puteti sa va uitati acum pe ProTV la emisiunea lui Maruta. Se discuta pe aceasta tema. Poate vom putea sa aflam mai multe detalii.
Sa se odihneasca in pace!

| cretzufinish a răspuns:

Inca nu realizez ca a murit, cu atat mai putin in varianta sinuciderii. Tot ce se va discuta de acum incolo vor fi doar supozitii, nimeni nu va sti ce a fost in sufletul ei si mai ales in mintea ei. Pacat!straight face Dumnezeu sa o ierte. sad

| laurentiu a răspuns:

Moartea nu te intreaba daca esti pregatit sau nu atat a fost sa fie de la Dumnezeu

| RloveR a răspuns:

Nici mie.sad

| madalinutza a răspuns:

Da am auzit...straight face.
pff.pacat de easad
Dumnezeu sa o ierte

| campanario a răspuns:

Sincer... acum de la tine am aflat, nu stiam ca a murit! Pacat de ea. Sunt plecata din tara. happy

| Mirii (:. a răspuns:

Am auzit si m-a socat vestea.Ma gandesc la saracul copil de 1 an. Chiar daca avea probleme cu inima pentru asta nu trebuia sa se sinucida pentru ca avea un motiv din care sa traiasca : copilul ei straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi, romanii avem un mare talent in a pupa in c*r toti artistii dupa moarte. Cand traiau nici nu erau bagati in seama, si numai dupa ce mor ne dam seama cat au fost de valorosi. Asa e mereu, oricum intr-o luna toata lumea va uita...

| Puf a răspuns:

Nimeni nu poate stii ce era cu adevarat in familia ei. Daca a facut acest lucru inseamna ca a avut motive. Va ramane un mister cum a murit, a luat acest lucru in mormant cu ea

| emm a răspuns:

Dasad
pacat de ea si de copilas mai alessad
el va avea cel mai mult de suferitsad

| BiaJ a răspuns:

Da si e foarte tristsad

| Spufff :x a răspuns:

Mie imi vine sa cred straight face cica a mai incercat de 3 ori pana acum. not worthy. pacat ca a lasat in urma un copil de un an straight face