| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea Madalinei Manole? Chiar credeti ca s-a sinucis? thinking :S
Eu nu cred asta. Inclin sa cred ca sotul ei a ucis-o. :-s

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil esti vajnic cititor de Cancan, Click si alte maculaturi de gen.
In cazuri din astea se face o ancheta si DOAR concluziile acestei anchete au vreo valoare, nicidecum barfele de tate stand la coada la morcovi, in piata.

| Razvan a răspuns:

Sotul ei este un personaj foarte inteligent si sincer nu mi-as dori niciodata sa fiu in locul lui, sa vrea sa isi planga nevasta in pace si sa nu fie lasat. E trist.Cred ca nu exista o fata mai expresiva ca a luisad

| BruneTTe a răspuns:

Haha. Hai sa ne dam cu parerea. La urma urmei nu conteaza ce crezi tu, nici eu, nici altii. Toti sunt experti, toti se cred critici. Dezbat intruna subiectul dar habar nu au de nimic, nici macar nu au cunoscut-o pe Madalina dar ei comenteaza.

Eu personal cred ca s-a sinucis. Ei si? Oricum numai autoritatile pot sa descopere adevarul. Deci hai sa nu ne mai dam cu parerea aiurea.

| Derye a răspuns:

Tu ai vazut doar cantecele Madalinei Manole si o consideri o persoana buna, draguta and stuff, dar pe sotul ei nu l'ai vazut si il crezi in stare, nu? Exact asa gandesti. Dar gandeste'te ca omul ala poate o iubea mai mult decat poti tu vreodata sa aspiri, macar...si in definitiv nu ai nici o legatura cu madalina manole si arunci acuzatii in stanga si in dreapta. Nu asa se procedeaza.
NOI nu am cunoscut'o pe Madalina Manole si pe nimeni din familia ei si nu ne putem da cu parerea.

| ShiNee a răspuns:

Cum inventeaza lumea tot felul de povesti. tu iti inchipui cate s-ar putea spune? pentru ca nimeni nu poate contesta nimic.nimeni nu are nici o dovada.iti inchipui cat de minutios ar fi fost pusa la cale crima asta? sa fim seriosi puiu daca nu ar fi iubito de ce ar fi omorato? era celebra.macar ii aducea faima si bani daca tot era pe interes... dar e o prostie si asa. madalina sa sinucis.se poate ajunge la asta din cauza depresiilor...cine stie ce o ingrijora pe ea.nu mai rastalmaci lucrurile ca asa face jumate de natiune si sa vezi ca o sa iasa o noua emisiune gen dan diaconescu avand la baza moartea madalinei.asa cum a fost si cu elodia.

shut the f**ca up!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Numai Dumnezeu ştie ce s-a întîmplat cu ea, dacă s-a sinucis sau nu, deşi s-a dat verdictul că s'ar fi sinucis din cîte ştiu eu.
Probabil s-a sinucis, probabil nu a putut trece de depresie(dacă a avut) ea fiind o persoană sensibilă sau nu... Oricum nu trebuie să criticăm sau să spunem că sigur aşa a fost sau "pe dincolo"...

| RloveR a răspuns:

Eu cred ca s-a sinucis.

| Alexandrup a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred

| cîrne a răspuns:

Pariez ca esti fan infocat dan diaconescu direct...

| Legalize a răspuns:

Hmm.si euhappy
De curand am citit un articol cum ca era terminata psihic de sotul ei si de mama luihappy

| inutsa a răspuns:

Nu s-a sinucis. avea prea multe sa se omoare.si daca nu era de ea era de copilash

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit pe net ca ea bause 400 g pesticid, care era atat de puternic incat, cine bea 1 ml moare imediat. tongue Asa ca acest lucru este dubios.
Si, oricate ar fi avut ea pe suflet, s-ar fi gandit la copilul ei, pentru. ca acest copil, cand va fi mare, isi va pune foarte multe intrebari in legatura cu mama sa. In plus, un copil da sens vietii parintilor. Madalina a fost inmormantata ca fiind o sinucigasa, iar daca ea a fost ucisa si nu s-a sinucis, atunci nu a fost inmormantata corespunzator. Si mie imi pare rau pentru. ea, si atata tot. big grin

| вяυηєтнα a răspuns:

Eu nu cred ca a ucis-o sotul ei...mai mult ca sigur sa sinucis ea dar nu se stie dc.:s

| fluturash_7393 a răspuns:

Da.Cred ca s-a sinucis, sotul ei nu are nimic de-aface cu asta,(crede-ma).

| Ralucă_8609 a răspuns:

Nu a făcut bine, a făcut foarte prost, totuşi are un copil de 1 an jumate, nu este bine ce a făcut, famila ei era pe primul loc, erau o familie fericită, dar acum, asta este.
Pa, pa

| claudia76 a răspuns:

Sigura sunt ca sotul a ucis-o.sunt mai convinsa decat oricine ca a luat otrava de fata cu el. el i-a tinut capul si i-azis sa bea ca oricum nu mai are ce face.
la inceputul casniciei cred ca e s-aindragostit de el, dar mai apoi au inceput problemele el fiind foarte posesiv. a ajutat-o chiar si in cariera ca ea sa capete incredere in el, apoi dupa casatorie a inceput sa ii indeparteze usor, usor de prieteni si sa o demoralizeze incet, incet.depresia madalinei a fost din timpul sarcinii, insa si-a dorit prea mult un copil si a mers mai departe.
dupa nasterea copilului a devenit usur, usor nefolositoare si a inceput sa lucreze cu psihicul ei. el stia ca ea este o femeie slaba, de asta a si ales-o. oricum i-a pus arma in mana atunci cand i-a luat copilul.gesturile lui la tv sunt foarte cunoscute de el ca si semnificatie, stia ca va fi interpretat de catre psihilogi.sincer va spun ca este mare pericol sa cresca acest psihopat copilul.
sunt convinsa ca il iubeste pe cel mic, dar el este un om bolnav.
ati observat ca toate marile cantarete traiesc o mare drama in viata lor personala?
exemple -maria ghinea impuscta in cap de sot
maria ciobanu -toata viata a plans dupa ionut
whitney houston-batuta si drogata de sot ani la rand
tina turner -la fel batuta si umilita de sot
si exemple sunt multe, nu doar in societatea noastra romana si mediocra ci peste tot in lume.