| elenasofia a întrebat:

Avand media 8 la matematica, la fizica si la chimie credeti ca pot sa merg la un liceu de mate-info.:d

Răspuns Câştigător
| Nadia18 a răspuns:

Sunt in clasa a X-a acum, e putin greu la inceput, mai ales la informatica I don't want to see Cred ca o sa te obisnuiesti si o sa te descurci bine...

4 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Da, dar la unul fara mari pretentii.
Esti de mijloc totusi la stiinte.

| Nadia18 a răspuns:

Da, poti intra, dar depinde de notele de l a examenele nationale... Succes! Sunt tot la mate-info...

| elenasofia explică (pentru Nadia18):

In ce clasa si cum e?

| Nadia18 a răspuns (pentru elenasofia):

Sunt in clasa a X-a acum, e putin greu la inceput, mai ales la informatica I don't want to see Cred ca o sa te obisnuiesti si o sa te descurci bine...

| DeliaDe a răspuns:

Depinde de notele pe care o sa le iei la examenele nationale, si mai ai timp semestrul asta sa iti mai ridici mediile.Succes!