| Valentina675 a întrebat:

Am terminat liceul pe profilul uman. Și vreau să dau la facultate, dar nu stăpânesc matematica( nu am făcut matematică în ultimul timp și nici nu-mi place) Vă rog, să-mi spuneți la ce facultăti nu-ți trebuie matematică?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Facultățile de profil uman, îți recomand site-ul optiuni. ro, acolo îți alegi singura ce profile te-ar interesa și îți arată toate facultățile respective. Nu se face la facultățile de tip uman bineînțeles gen relații publice, litere, limbi și literaturi străine, comunicare, pedagogic, științe politice etc

| Valentina675 explică (pentru RobertMoon):

Mulțumesc pentru recomandare

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat