| maria_9179 a întrebat:

Buna as vrea sa intreb daca pot gasi post sa lucrez la o gradinita privata. Sunt absolventa de liceu pedagogic si studenta la facultatea de stiinte ale educatiei, tin sa mentionez ca am si un premiu 1 la olimpiada de psihologie a copilului faza judeteana si participare la faza nationala. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cu siguranta gasesti. trebuie doar sa le gasesti. fa-ti un cv europass si trimite-l fie prin email, fie printat direct la gradinite. asta e cea mai sigura metoda sa iti vada cv-ul si sa vada ca iti dai interesul.
Daca nu gasesti aici, cu siguranta gasesti in strainatate

| maria_9179 explică (pentru Danzell):

Si ca salariu ai idee cam cat ar fi pentru inceput?

| Danzell a răspuns (pentru maria_9179):

Asta nu am de unde sa stiu dar cu siguranta este mai mare decat la gradinitele publice. cred ca undeva in jurul a 1500 lei +- in functie de experienta.