| ElenaRebecaa777 a întrebat:

Buna! As vrea sa intru la facultatea de drept, și am auzit că nu contează neapărat profilul liceului urmat, dar cele de filologie și științe sociale m-ar ajuta mai mult. Credeți că dacă fac pedagogicul, pentru a avea in același timp un job ar fi o problemă?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema si eu am facut facultatea de drept la fara frecventa (actualmente se numeste ID - invatamant la distanta) dupa ce am terminat liceul la seral.
Si am lucrat, atat in timpul liceului, cat si in timpul facultatii.