| PiticutaMica a întrebat:

As vrea sa dau la profilul uman: filosofie sau stiinte sociale. Daca aleg unul dintre profilele de mai sus as putea sa dau dupa terminarea liceului la facultatea de aviatie pentru a deveni stewardesa sau trebuie neaparat sa ma duc la profilul de aviatie si alimentatie asa cum am auzit?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Da! Fără probleme!

1 răspuns:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Ca sa te faci stewardesa in primul rand trebuie sa arati bine, dupa aia putem vorbi de profile care sunt ok, cum a zis si mudokins