| AntonelaCK a întrebat:

Bună! Aveți idee ce program de lucru are un asistent medical pe ginecologie-recoltare?
Lucrează la fel ce și celelalte cadre medicale sau doar L-V și un anumit interval orar?

Cineva care are idee? happy

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare angajator stabileste programul de lucru pentru angajati, conform necesitatilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De luni pana vineri de la 7 dimineata la 15 sau de la 8 la 16.

| andreidmbm a răspuns:

Pentru ambulatoriu se lucreaza doar de luni pana vineri, indiferent de specializare, program de dimineata. Dar si salariul este relativ mai mic pentru ca dispar sporurile de ture de weekend, de noapte, etc.