| GunsNRoses44 a întrebat:

caut niste job-uri care nu necesita studii, va rog nu raspundeti cu comentarii rautacioase!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, sti engleza cat de cat si sti sa folosesti foarte bine pc, ps, xbox atunci poti sa te faci gamer
Cei de la ubisfot angajaza tineri absolventi de liceu care vor sa se joace.
Nuti trebuie decat diploma de liceu si poti incepe sa fi gamer cu un salariu de la 500-600 euro pe luna, si poate ajunge pana la 1000.
vezi pe site-ul celor de la Ubisoft la sectiunea jobs

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

In constructii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe santiere de constructii. Au nevoie de mana de lucru necalificata.