| mirelaevyy a întrebat:

ce credeti ca ar fi "mai de viitor"? inginer mediu, hidrotehnic sau de constructii? eu am terminat liceul tehnologic. cu matematica stau bine, dar de fizica si chimie nu pot spune la fel. din clasa a 10 a nici nu le am mai facut. le am uitat iar chimia nu mi a placut. nici n am vrut sa o inteleg.l
pasiunea mea se indreapta spre protejarea mediului, dar as vrea sa mi asigur un viitor mai bun si cred ca domeniul constructiii e mai de viitor fata de cel al mediului. acum nu stiu pe ce sa dau. voi ce credeti? ce ati face?

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Constructii! Fara dar si poate!

Este mult mai bine platit si pe langa asta gandeste-te ca oamenii vor avea de construit mereu cate ceva.Pe cand mediul si natura le degradam ireversibil tot mai mult.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

La mediu iti trebuie multa chimie, iar la celelalte doua, multa fizica. Asadar, tu alegi!