| AndyNuStiuHelpMe a întrebat:

Buna cine imi poate spun care sunt avantajele si dezavantajle uniu doctor

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Avantaje: gandul ca ajuti oameni, salvezi vieti, nu solicita munca fizica prea multa.
Dezavantaje: familia unui om care a murit te acuza pe nedrept, salariu mic( depinde ce doctor vrei sa fii), stresul in timpul unei operatii( oboseala vreo 5 ore la operatie), pacienti morocanosi.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice meserie are și bune și rele.
Meseria de medic cere o mare maturizare și responsabilitate față de bolnav!
Pa, pa.

| Gdeni a răspuns:

Avantaje sunt ogramaaaa
bagi la buzunar spaga
dezavantaje: salariu cam mic