| anonim_4396 a întrebat:

Daca as vrea sa devin medic legistthinking ce facultate ar trebui sa urmez?

Răspuns Câştigător
| yomisam a răspuns:

Trebuie sa faci facultatea de medicina generala ( 6 ani )si apoi sa iei rezidentiatul pe medicina legala ( destul de in fata ...adica printre primii ...sa stii ), sa-l faci ( dureaza 5 ani ), dai examenul de specialist si daca-l iei esti medic legist.

3 răspunsuri:
| adddaa a răspuns:

Hei... si eu as vrea sa urmez aceeasi profesie laughing

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Si eu vreau la fel laughing iata adresa mea de mess lovely_smile101010 poate ne facem colege de cabinet happy colegawinking

| Anna_8226 a răspuns:

Teona laughing simcer mai ai pana acolorolling on the floor