| Mihaelaaaa a întrebat:

Dacă m-am înscris în vară la o specializare a unei facultăți mă pot duce în toamnă să mă înscriu și la o a doua specializare tot în cadrul aceleași facultăți?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Teoretic poti.
Dar de ce sa faci 2 specializari? In primul rand trebuie sa platesti mult, cursurile se vor suprapune, in al doilea rand la sfarsit vei avea aceeasi diploma si daca vrei neaparat sa urmezi si specializarea cealalta poti sa o faci la master si e exact aceeasi chestie.

| Mihaelaaaa explică (pentru Bondarel99):

Nu am intrat la specializarea la care mi-am dorit-o.

| Adry05 a răspuns (pentru Mihaelaaaa):

*pe care
Pai si daca te inscrii in toamna care e diferenta? Oricum locurile sunt probabil ocupate, si la taxa erai din prima daca intrasei in acele locuri. Daca nici in vara n-ai intrat, in toamna sunt si mai mici sansele sa mai fie locuri.

| Mihaelaaaa explică (pentru Adry05):

Mai sunt disponibile 19 locuri la taxă.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Mihaelaaaa):

Atunci incearca sa faci schimb cu cineva, din atatia studenti sigur gasesti unul.