| birdie14 a întrebat:

Pot aplica la două facultăţi din cadrul aceleaşi universităţi? Adică dacă nu intru la una, măcar intru la cealaltă, iar dacă intru la amândouă aleg doar una pe care o urmez. Este posibil?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e posibil. Trebuie să alegi doar una.

| Lusfe a răspuns:

OnuOnulica gresesti.Eu sunt anul 2 la facultate si da sepoate aplicala doua facultati din cadrul aceleasi universitati insa bine ar fi sa te hotarasti la una singura pentru ca atunci cand te vei inscrie o sa te intrebe daca mai etsi inscrisa si o sa te intrebe dc nu te hotarasti la una singura iar tu nu vei stii ce raspuns sa dai.Este imposibil sa nu intri la facultatea dorita oricine intra la ce facultate vrea dac ai media mareintri la fara taxa daca ai medie mica intri la cu taxa dar de intrat intri sigur la absolut orice facultatelaughing cu facultate nu mai este ca si cu liceul sa intri in functie de medielaughing))