| 12367800 a întrebat:

Termin 11 clase la liceul economic și as vrea sa fac clasa 12 la seral sau la fără frecventa, vreau doar sa pot da bacul și sa nu merg la școala. Este posibil?

Răspuns Câştigător
| AlexFK201 a răspuns:

Salut!
Da, este posibil, daca vrei sa iei o pauza si sa nu te mai duci un an sau doi, dupa care sa continui la seral si sa dai si bac-ul, dar ideal ar fi sa te peditezi sau cel putin sa inveti in timpul in care nu vei merge la scoala, daca vrei sa iei bac-ul.
Sper ca te-am ajutat!

| 12367800 explică (pentru AlexFK201):

Dacă merg la seral trebuie sa fac 13 clase? Sau doar a 12-a?

| AlexFK201 a răspuns (pentru 12367800):

Si la seral si la frecventa se fac 13 clase.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca mai exista, dar stiu ca e seralu. te duci pe zi la munca, si seara la scoala.