| Mih234 a întrebat:

Bună!
Este cineva care s-a transferat de la o facultate la alta în poli după terminarea anului 1? Îmi poate da câteva detalii despre transfer?

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Mai bine o iei de la 0 pentru ca este dificila treaba si trebuie sa dai diferente si daca nu sunt aceeasi profesori nu iti echivaleaza nici ce ai facut.Nu ai zis de unde te muti si unde vrei sa te inscrii

| Mih234 explică (pentru Raducons):

De la Ing produselor alimentare la Ing economica

| Raducons a răspuns (pentru Mih234):

Nu te poti muta, este diferenta prea mare, e bine si acolo unde esti acum, nu te muta