| monica13 a întrebat:

Pe 12 septembrie incepe scoala.Eu voi avea clasa a II asi as vrea sa imi intampin elevii special. Dar nu am idei. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| R11 a răspuns:

Desene pentru colorat si jocuri la inceputul orei sa u la sfaritul orei ca sa fie amuzant si copiii sa astepte cu nerabdare orele happy

| Alexandra18mai a răspuns:

Eu bine puteti decora clasa cu fluturasi, floricele sau ceva de toamna. si poate o foaie pentru fiecare copil in care sa deseneze sau sa coloreze ce vor ei si sa le puneti pe perete. in timp sa ii intrebati cum sa decoreze clasa. Puteti sa faceti un panou unde copii sa isi deseneze si picteze manutele si apoi sa le tai.