| eusunteusinumaieu a întrebat:

Buna,
Ptr cei care au lucrat la Glob, Takeaway, Tazz...indiferent ce firma. Voiam să vă intreb daca ei fac carte de muncă angajatorilor sau cum functioneaza, cum e procedura de angajare. Daca imi puteti da mai multe detalii. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Salut
Le poți trimite un email, ii suni sau te duci la sediul lor.

| eusunteusinumaieu explică (pentru Alverto):

Tocmai partenerul lor mi-a spus ca nu stie cum functioneaza Tazz-ul in Bv si vrea sa vina sa livreze pentru o saptamana ca sa vada cum sta treaba, deci...Nu stiu.
M ar ajuta sa imi zică cv care a lucrat un domeniu si specific pe TAZZ BRASOV. happy