| Essencest11 a întrebat:

Buna, stie cineva daca la UBB, respectiv facultatea de litere limba si literatura, daca intru la buget o sa fiu la buget pe 1 an sau in al doilea semestru in functie de rezultatele la examene pot fi trecuta la regim de taxa?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la secretariatul facultații ca trebuie sa existe un secretariat, si întreaba le pe doamnele acelea drăguțe de acolo, ele vor stii exact raspunsul pe care tu il astepti de la noi, doar ele il stiu, ca ele stiu legea învățămîntului, mergi maine daca este deschis, ca poate e închis e vacanță, daca esti in vacanța atunci cand incep facultatile orele te prezinti intr o dimineață frumoasă la ele si intrebi, tu ce varsta ai? Esti fată? Mult succes.

| Essencest11 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Intreb aici pentru ca acel secretariat este de 500 km distanta de mine, ma duc acolo intr-o saptamana, as fi avut nevoie acum de niste detalii pentru a face anumite decizii.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Essencest11):

Ok, succes