| AdrianAdnan a întrebat:

am 18 ani si doresc sa imi iau licenta de pilot, nu stiti daca licenta de la Fly level din Republica Moldova este recunoscuta in Europa? Care este graficul unui pilot, cat de des petrece timpul acasa? Ce examene trebuie sa dai casa poti intra in sa o scoala pentru a-ti obtine licenta. Este posibil ca eu si o prietena sa intram la aceeasi companie si in aceeasi echipa ( avion )? Eu ca pilot si ea ca stewardesa? Multumesc mult

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur o sa i ei licenta de pilot joi, tu crezi ca este asa de usor? La prostii sunte ti primii, tu pilot si aia stewardesa, lăsa ti mă visele, că cu alea rămîi. vise taică, ca sa fie stewardesa trebuie sa arate bine, si sa nu sufere de vreo boală, ăstia i au pentru stewardese numai foto modele, manechine nu orice fată. Citeste conditiile lor.