| Killer1235 a întrebat:

Am anxietate destul de grava, cum as putea scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| geoconda a răspuns:

Ai grijă! Te poți îngrășa din cauza anxietății. Cu toții avem așa ceva la un moment dat când nu mai vedem activitățile pe care le iubeam cândva, interesante. Nu ai de ce să îți faci rău, ascultă-mă știu ce spun. Totul e doar în capul tău! Viața e cum vrei tu să ți-o faci!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihiatru. Atata timp cat ai pastila in buzunar te simti mai in siguranta

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Sport, jocuri pe pc, filme.
sportul cred caajuta cel mai mult. si dusurile reci cica ajuta putin.

| Killer1235 explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Fac si sport ma ajuta pe moment

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch

video u asta ajuta la eliberarea putin de stres si anxietate, in cazuri mai extreme de anxietate cel putin. mi s-a intamplat o data m-am uitat la un clip de genu si m-a ajutat

| anixxzyc a răspuns:

Sa merg la un psiholog.