| lorycykk a întrebat:

Buna TPU . as vrea sa stiu si eu cu ce medie se intra la liceu la Breaza (armata) si pe ce materi se bazeaza.

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

1. Din ce ştiu de la verişoară-mea, care lucrează acolo de 2 decenii, anul trecut ultima medie a fost 8, 75!
2. MAteriile sunt în funcţie de ce filieră alegi să urmezi!

| lorycykk explică (pentru MoneyMoney):

Multumesc:*

| MoneyMoney a răspuns (pentru lorycykk):

Sau poţi să renunţi la şcoală :)) şi-ţi faci aici http://blogarismeromanesti.blogspot.com/2012/03/piata-digitala.html un cont de afilia după care îţi pregăteşti contul bancar să se umple de bani!

7 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

"Pe ce materi se bazează" CE!?!? Admiterea sau şcoala de la Breaza!?!?

| lorycykk explică (pentru MoneyMoney):

Pai cu ce medie se poate intra ma refer la media de admitere si pe ce materie se bazeaza scoala.

| lorycykk explică (pentru MoneyMoney):

La fete desigur.

| Dana211 a răspuns:

Media am vazut ca ai aflat-o asa ca am sa-ti spun doar de materii: ei au clase doar de mate-info deci o sa faci materii specifice pentru specializarea respective (ca la orice liceu) plus ceva stiinte militare si cred ca ai si ceva ore de sport in plus