| Cosminovici18 a întrebat:

Daca un regizor ar veni la voi si v-ar spune ca va da o suma mare de bani sa jucati intr-un film porno ati juca? Dar nu intr-un film cu gay sau lezbi! Fata si baiat! Ma refer si la fete si la baieti! Dau funda. celui care raspunde sincer si spune si de ce ar juca sau nu!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta ar insemna sa inseli partenerul/partenera daca ai, iar eu am si nu insel pentru nicio suma din lume.

| Cosminovici18 explică (pentru suntserios):

Da adevarat dar ma refeream daca nu ai prieten/a

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Sa imi dea regizorul bani?
I-as da eu bani numai sa ma lase sa joc in film laughing.

| alienkros a răspuns:

Eu cred ca asta inseamna sa te prostituezi.....eu cred ca nu ar fi o idee buna... Gandeste-te si la Dumnezeu!