| Valerian2000 a întrebat:

Am și eu o problema. Acum un an am lovit pe trecerea de pietoni o femeie care ulterior a decedat, iar acum am deschis un dosar penal în calitate de inculpat pentru ucidere din culpa(menționez ca femeia a decedat la aproximativ 2 luni de la accident) eu vreau sa ma inscriu la școală de Agenți de Poliție de penitenciar și am auzit tot felul de scenarii. Dacă ma poate îndruma cineva va rog frumos! Dacă se poate și/sau dacă trebuie sa fac ceva anume pentru a putea da. Va mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti candida, nu au dreptul sa candideze cei condamnati penal sau aflati in cursul procesului penal.