| medness a întrebat:

Ca sa ai o cariera de succes in special ca actor trebuie sa inveti foarte bine chiar si in gimnaziu?
Dar daca nu am invatat pina in clasa 7 si din a 8 m-am pus pe invatat am sanse sa devin actrita?

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Da ai.La faccultatea de actorie (intai intri la teatru) se da o proba.Nu se intra pe medie sau ceva, ii iau pe cei mai buni.Si cred ca nici liceul nu prea conteaza.Si eu tot pentru actorie as opta.Cel mai important e sa ai talent.

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @medness! În primul rând înveți pentru tine, indiferent de profesia pe care ți-o alegi. Ca actor trebuie să ai, pe lângă talent, o cultură generală solidă, trebuie să vorbești fluent cel puțin două limbi de circulație internațională. Nu poți față performanță decât prin educație.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!