| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un coregraf in afara? ( dansuri moderne ) de exemplu in New York... Se merita? happy

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Cam 40000$ pe anhappy

| Cypronge a răspuns:

Salariul mediu pentru un coregraf in U.S.A e de 40000$ pe an, adica aproximativ 3300 de dolari pe luna, dar sa nu uiti ca sunt multe persoane specializate in domeniu si optinerea unei slujbe in domeniul asta e dificil.

| Marrythenight a răspuns (pentru Cypronge):

sad cum pot ajunge acolo? facultate, orice... trebuie sa le fac acolo? te rog, da-mi lasa-mi un mesaj ( eu nu pot trimite ) cu o adresa dea ta, vreau sa te mai intreb cate ceva, daca stii, bineinteles.