| Bunaaaaaaaa a întrebat:

Cat castiga un piercer daca lucreaza intr-un salon?
Ai nevoie de ceva cursuri sau trebuie sa inveți de unul singur si o sa vada cei de acolo daca te pricepi?
Merita sa alegi aceasta meserie in Romania?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cate lucrari are pe zi.
Nu merita sa alegi aceasta meseria, ca nu-ti faci gauri in fiecare zi si nu toata lumea poarta cercei, doar o anumita categorie de oameni, dar aceia sunt oricum foarte putini.

| alina2k18 a răspuns:

Fireste ca ai nevoie de cursuri laughing si o diploma ca sa practici aceasta MESERIE.

| Simpatic a răspuns (pentru alina2k18):

Da, meseria se numeste de înfingător happy

| alina2k18 a răspuns (pentru Simpatic):

Aahhhahah, am si eu in limbawinking dar cand vad cum se face mi se face frica laughing de aceea am inchis ochii atunciwinking