| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă să obțin o viză pentru SUA?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce viza vrei. Sunt mai multe tipuri si taxa este de 160, 190, 205, 265 dolari. O platesti la BT. Faci documentele online (eu am facut acum doi ani la 3 familii) si pe sfarsitul programarii obtii data audientei la ambasada. Deci te mai costa drumul si cazarea la Bucuresti (daca stai departe). Daca ai un cont la BT sau o alta banca poti plati si online prin Direct Bank Service.

| andreiminion a răspuns:

Depinde de care viza vrei. Sunt multe tipuri si taxa este de 160, 190, 205, 265 dolari