| danutzzz1992 a întrebat:

Ce cursuri ar trebui sa urmez astfel incat sa pot deveni actor de film?

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Conservatorul. e in Bucurestihappy
Insa nimeni nu iti garanteaza ca vei juca in vreun film sau macar vei putea sa joci un rol
Si eu iubesc actoria insa sunt si realista un actor nu castiga cine stie ce, tr sa ai si noroc ca sa poti sa joci in filmehappy
Daca alegi actoria iti urez muult succes happy

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O facultate de actoriewinking

| www a răspuns:

Ai putea sa te duci la scoala de arte si dupa sa dai la unatc dar trebuie sa fi destul de pregatit ca sa intrii la unatc. sa nu crezi ca daca ai talent e de ajuns.

| Moneyandfame a răspuns:

Daca ai talent nici nu trebuie sa faci actoria.Trebuie doar sa iti incerci norocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Facultatea de actorie din Bucuresti. Talentul trebuie sa fie la el acasa pentru aceasta meseri.
Bafta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursuri de dictie, de actorie, sa cunosti limba romana si gramatica temeinic si sa citesti foarte mult. Astea sunt lucrurile care te vor ajuta foarte mult. Mai departe tine de tine.
Bafta!