| Lothbrook a întrebat:

Ce facultate pot urma, daca aleg profilul Stiinte Ale Naturii?happySi ce pot sa devin mai departe?happy

Răspuns Câştigător
| Emanuela_Melinte_1992 a răspuns:

De exemplu facultatea de biologie, chimie, fizica. Dupa care poti lucra in cercetare sau poti deveni profesor( de gimnaziu, liceu sau profesor universitar).

2 răspunsuri:
| Mariii1 a răspuns:

La facultatea de biologie, fizica etc. Daca iti place cunosc o prietena ce a urmat acest profil si este profesor de gimnaziu in domeniul acesta happy

| Mariii1 a răspuns (pentru Mariii1):

Daca iti place sa fii profesor / profesoara *