| Kings14 a întrebat:

(DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS) La care dintre profilele mate-info si filologie se toceste mai putin? Ce facultate pot urma daca aleg profilul Stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

* profil mate-info >>toceala(invatare mecanica!) mai putina
*facutati pentru care poti opta daca urmezi profilul" stiinte ale naturii"; medicina/farmacie, biologie, geologie, chimie, geografie, agronomie, stiinta mediului si altele

1 răspuns:
| Cristina_4016 a răspuns:

La mate-info se "toceste" mai putin. Poti urma facultatea de Biologie, Chimie.