| anonimaalee29 a întrebat:

Ce facultati as putea sa fac daca sunt la profil uman? Stiinte sociale mai exact.
As vrea sa le enumerati pe toate. Multumesccc

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Orice facultate cat timp te pregatesti pentru admitere (Daca dai admitere ca la unele se intra doar cu bacul)

| sierra1 a răspuns:

Poți să faci ORICE facultate (teroretic, numai să faci față).
Pentru include otul, nu are rost să le înșire nimeni, eventual tu, ca să vezi cât de multe sunt.

| sierra1 a răspuns:

Uite dragă anonimaalee29, nu ai și tu impresia să e un ecou la răspunsul meu (ăsta de mai sus repetă papagalicește tot ce prinde)?

| anonimaalee29 explică (pentru sierra1):

Ba daa laughing oricum el raspunde la orice intrebare laughing

| sierra1 a răspuns (pentru anonimaalee29):

De fapt, repetă orice răspuns gata dat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cam indiferent de profilul liceului terminat, in ziua de azi poti face ce facultate iti doresti, mai demult doar daca terminai anumite profile puteai da la anumite facultati.