| AdiMihai25 a întrebat:

Ce mai exact trebuie sa faci ca livrator la Food panda?
Se merită?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic si indubitabil livrezi mancare

| JicaContra a răspuns:

E frumos, mergi prin ploaie, dar macar faci sport
capeti Covid 9... SIGUR
si alte chestii... "placute" RAU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten de la Food panda sapa santuri sa ajunga la clienti. Nu stiu daca a glumit sau e real, asa mi-a povestit mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livrezi mancare laughing

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Aștia de la compania asta îți dau substanțe interzise să transporți, sunt un grup mafiot, dacă ascunzi bacșișul de iei îți iau rucsacul rox și bicicleta după care te pun să îți săpi groapa singur.

* Livrezi mâncare/produse alimentare.

După câte se pare, nu sunt decât o firmă de livrări la domiciliu sau poate sunt extratereștri, ce este cu aplicația aia... Nu suntem singuri în univers? De ce este roz?

*Ti-am lăsat niște link-uri. Găsești acolo informațiile de care ai nevoie.

Dar dacă site-urile ălea sunt niște programe prin care ne studiază extratereștri, mai bine nu mai intri.

* Sper să găsești răspunsurile căutate.

| bogdan83758365 a răspuns:

Le duci mancare la fomisti