| Andrei200202 a întrebat:

Care e treaba cu food panda? Am discutat cu un taximetrist si mi-a spus ca nu merita deoarece platesti multe taxe si nu stiu ce si ca jobul n-ar fi stabil

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si tu te iei dupa taximetristi kekw? Aia da oameni cu experienta de viata ce sa zic. Normal ca o sa zica asta ca le e ciuda ca livratorii si aia cu Bolt/ Uber fac mai mult ca ei.

| Andrei200202 explică (pentru Wr3nch):

Pai de aia l am si intrebat, ca nu i ar conveni mai bine sa fac panda?

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă faci cu mașina personală, nu este rentabil pe termen lung. De ce? Că o bagi în draci într-un an de zile maxim la ce drumuri avem noi făcând sute de km pe zi dintr-o parte în alta.

| Andrei200202 explică (pentru siriusblack98):

Pai vreau sa iau una la 1k euro si sa trag de ea cat pot

| siriusblack98 a răspuns (pentru Andrei200202):

Dacă nu ai așa multe de schimbat pe ea, faci ceva bănuți. Acum depinde cât ține.