| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Ce meserie mi se potriveste? Materiile la care ma descurc cel mai bine: matematica, desen (desenez destul de bine mai ales oameni). Sunt o fire creativa. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Arhitect sau designer

| Emena a răspuns:

Arhitect

| JustMe34 a răspuns:

Poti sa te faci arhitect.Se castiga binewinking

| agathapurple a răspuns:

Inginer, arhitect, grafician

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Daca te descurci si cu fizica ai putea arhitect...

| AdiMrr a răspuns:

Clar arhitect. Ai fi perfecta pentru aceasta meserie, in special daca esti creativa.

| rebekka11 a răspuns:

Arhitect

| dntGabriel a răspuns:

Clar deja stiai spre ce vrei sa te orientezi din moment ce ai zis "Talent la Desen si Fire Creativa" 2 Variante sunt
1.Arhitectura = Greu de intrat, Greu de terminat
2.Design+Arta = fac. gen informatica nu folosesti prea mult creionul+pixul ci mai mult PC ceva gen programare grafica

| Loricica2 a răspuns:

Arhitect sau ai putea incerca si la design interior.