| Dalia5didi a întrebat:

Deci am o problema uriasa si as vrea sa ma ajutati nu stiu pe ce sa merg mai departe ca si meseri: sunt creativa (dar nu stiu sa desenez) am imaginatie si imi place sa vorbesc cu oamenii si vreau o meserie din care sa castig destul de bine si sa fac si facultate nu sunt buna la matematica si vreau ceva in care sa interactionez cu oamenii as vrea sa o lista mai lunga ca sa pot alege mutumesc anticipat (poate dau funda)

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Psihologie
Jurnalism
Resurse Umane
Relatii Internationale
Turism
Afaceri

| Dalia5didi explică (pentru BoOoMbOnik):

Imi poti da niste detalii despre relatii internationale te rog?