| Mihai11124 a întrebat:

Ce meserii poti avea folosind desenul?

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Arhitectura, design, daca esti foarte pasionat si talentat de ce nu pictor? Grafica, conservare si restaurare

| Mihai11124 explică (pentru farfuriaverdex):

Multumesc

| farfuriaverdex a răspuns (pentru Mihai11124):

Cu placere happy

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Arhitect!

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Jipa95):

PE draci, acolo se cere si matematica. Si inca multa. (majoritatea de la un liceu de arta, pica in primul an la arhitectura)

| Prezidentul a răspuns:

Muritor de foame (street performer)

| AH5 a răspuns:

Tattoo-Artist,Arhitect,Design haine-interior, exterior. posibil si Web-Design

| ChrystianSandu a răspuns (pentru AH5):

Web-Design? Poftim? Acolo se cere informatica (php). Si cam 99% din WEB au facut / fac informatica. Restul 1%, nimeni nu ii contacteaza.

| AH5 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Bineinteles ca iti trebuie informatica, dar si imaginatie sa screezi o pagina.Sa faci background-ul paginii sa fie origina..etc laughing) of greu cu voi

| unknownuser1997 a răspuns:

Arhitect dar trebuie sa stii foarte bine mate cica