| Kileru1dorgo2 a întrebat:

Ce ore se fac la profilul electromecanica?[profesionala]

3 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Eu am făcut electromecanica,utilaje industriale,
Deci. Engleză, Franceza, Ed. Antreprenoriala, Română, Matematica, chimie, M1, M2, M3(ceva despre curent electric), practică comasată
In a 9-a faceam și biologie dar în a 10 și a 11 n-am mai făcut, muzica nu am făcut deloc, desen tehnic am făcut în a 9a și a 10.

Deci. mi-e milă părut puțintel rău că am ales acest profil, însă poate ție o sa ați placa mai mult.
Dacă era să aleg iar, alegeam mecanic.
Am ales electromecanica crezant că e Ceva cu Masini electrice, eram m-ai prost informat.
Ai grija ce alegi, însă să ști că te poți muta la alt profil sau altă școală.
Pa.

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Analfabetisti. big grin

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Acuma serios, m-am grăbit.