| GoldandSilver a întrebat:

Ce parere aveti despre:psihologi,sociologi, filosofi?

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sunt oameni destepti

| martzian a răspuns:

Nu putem generaliza. Ca în orice domeniu de activitate, unii sunt mai pregătiți decât ceilalți.

Psihologia are încă un mare potențial la noi, având în vedere că societatea noastră încă este într-un proces de educație. Pentru cei care au o aplecare spre meseria de psiholog (care are mai multe ramuri), ea este una excepțională (nu doar sau neapărat financiar, dar mai ales ca și satisfacție profesională oferită).

| Crucified a răspuns:

Oameni terminaţi.

| wolder a răspuns (pentru Crucified):

De ce terminati?

| FabianelSHAF a răspuns:

Sunt niste oameni care vrea sa faca viata omului mai buna ca toti doctorii.