| YuP12gg a întrebat:

Ce se întâmplă dacă n-am nici o notă la o materie dar totuși n-am nici o absența?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Rogi profesorul sa te asculte, mai este timp pana la sfarsitul anului scolar, altfel ramai cu media neincheiata, esti declarat amanat la respectiva materie si va trebui sa sustii un examen compus din 2 probe, respectiv in scris si oral.

| sierra1 a răspuns:

Mai ai timp să iei note!

| johnnny123 a răspuns:

Dacă mergi la toate orele este imposibil să rămâi fără note până la finalul anului. Este obligația profesorului să-ți pună note din moment ce ai fost tot timpul prezent.

| 120bulevard a răspuns:

Trebuie sa le faci altfel ramai cu situatia neincheiata