| robert2451 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă la o materie pe primul semestru ți-a ieșit nota 6 și pe al doilea nota 4 rămâi corigent? Dau funda

Răspuns Câştigător
| callmescania a răspuns:

Nu ai probleme. TRECI.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de al treile-a trimestru!
Daca pe al treile-a iei tot 4, atunci esti corigent, daca iei 5, sau peste 5, esti slavat.

| oFataAnonimaa a răspuns:

Am mai fost si eu asa. Nu ramai corigent. 4+6=10, 10:2=5. Deci iti iese media la amandoua semestre 5.

| Vararu_Andy_1979 a răspuns:

Daca pe primul semstru aveai cu 1 punct mai putin ramaneai corigent. De curiozitate ce materie este (eu cred ca e mate, romana sau biologie din experienta mea)

| petrica012 a răspuns:

Trece cu media 5

| rtvgewrdv a răspuns:

In Republica Moldova daca ai, sa zicem ca pe primul semestru ai 10, iar daca ai pe al doilea 4 ramai corigent

| robert2451 explică:

Va mulțumesc pentru toate răspunsurile, materia accea era matematica