| ovadark a întrebat:

Cum sa ajung soldat in Afganistan? Soldat nu subofiter sau ofiter.Am doar 12 clase fara BAC.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te angajezi in armata ca soldat profesionist, faci o pregatire serioasa si cand Romania va trimite un batalion in aceasta tara poti solicita sa fii trimis si tu.

| ovadark explică (pentru Ioandelasal):

Ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa ma angajez in armata ca soldat profesionist?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ovadark):

Aici: http://www.mapn.ro/recrutare/info.php gasesti informatiile necesare.

3 răspunsuri:
| ovadark explică:

Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a ajunge soldat profesionist?