| janghinos a întrebat:

Cum scap de febra musculara? Va rog spuneti ca nu mai pot vreau sa scap cam intr-o noaptea de aproape toata!

Răspuns Câştigător
| Loolloo a răspuns:

Febra musculara trece prin efort fizic sau sa bei apa su zahar!

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Mai fa cateva exercitii fizice, dupa care fa o baie fierbine.Nu numai ca e foarte placut dar chiar te va ajuta!winking

| Daviiiiiid a răspuns:

Poi de febra musculara scapi cu sporthappy.sau bei apa cu zaharhappy

| Diux96 a răspuns:

Pai din cate stiu eu. scapi de febra musculara prin miscare

| Alexutzuhud a răspuns:

Pai poti lua o aspirina sau sa faci exercitii.

| IonutBest a răspuns:

Ca sa scapi de febra musculara trebuie sa iei o aspirina si sa faci o baie fierbinte. Mai este o metoda sa scapi de febra musculara aceea de a pune in miscare zona in care ai febra musculara.(Cum spune si proverbu romanesc: "Cui pe cui se scoate!") sper ca ti-am fost de ajuotr.big grin

| salbaticu a răspuns:

Cu gel puterea ursului

| felyy a răspuns:

Niste exercitii, creme gen puterea ursului si iti trece.

| user1user a răspuns:

Te duci la farmacie si iei bengay dandu-te unde ai febra musculara si in ziua urmatoare nu mai ai!:d

| valee2 a răspuns:

Fa miscare