| Balan_Balanvladut_1989 a întrebat:

Daca as avea la liceu domeniul economic, ce servicii as putea avea?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Doar casier! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Balan_Balanvladut_1989 explică:

Larisa,e importanta facultatea, pentru cine vrea sa o faca, dar la un liceu tehnic dupa ce termini clasa a 12-a ti se da diploma de om calificat, si nu mai e necesara facultatea, bine dar daca vrei sa ai un job mai bun poti face facultatea, dar un job cu vreo 1000lei mi-a imi convine, si nu mai fac facultate...deci in concluzie daca am 1000lei salar lunar nu imi mai trebuie facultate...