| Bobyxx a întrebat:

Daca fac facultatea de psihologie, ce pot deveni? ( referitor la locul de munca )

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Psiholog ( cabinet particular sau psiholog la o firma privata/ de stat) sau profesor de psihologie.

| Goguletzu a răspuns:

Arhitect,programator,presedinte...ce suparare:e de "psihologie" logic ca psiholog

| gaby1876 a răspuns:

Psiholog poti sa iti iei un cabinet si il transormi intr-un cabinet particular sunt multi care apealeaza la psihologi sau profesor de psiholog. Funda?