| Riureanu_Alexandru_1996 a întrebat:

Daca fac o facultate de Multimedia:sunet-montaj si fac masteratul pentru Arta sunetului de film/ Arta montajului de film, dupa aceea ce aș putea lucra, cu ce specializare as iesi?
Vreau mai multe variante

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deja ești student la multimedia?

| johnnny123 a răspuns:

Cum adica "ce ai putea lucra" daca ai specializari in sunet si montaj de film? Nu este clar ce ai putea lucra? Sunet si montaj de film.

Dar parca iti gasisei un post de medic specialist in Elvetia pentru 240 000 euro pe luna. Nu ai mai plecat?