| hiseu a întrebat:

Daca ma axez, pe langa matematica si romana, pe biologie si chimie (organica si anorganica), avand in vedere ca sunt din Jud Neamt, la ce facultati ma pot duce bazate pe aceste obiecte? ( eu ma gandeam la facultatile din Iasi)
Si daca ma axez pe aceste materii, ce pot face mai departe? (dupa facultate) Eu ma gandeam sa lucrez intr-un laborator (nu stiu inca in ce fel de laborator), dar nu stiu ce necesita acest lucru (adica pe ce materii se insista)

2 răspunsuri:
| Jeanny a răspuns:

Medicina. Vezi umf Iasi

| hiseu explică (pentru Jeanny):

Pacat, dar nu vreau sa dau la medicina laughing))