Întrebare recomandată | dudupopa a întrebat:

Cum mi-as putea inscrie nepoata la Scoala de Televiziune Tudor Vornicu si ce avantaje ofera cursantilor fata de alte scoli cu acelasi profil?

3 răspunsuri:
| mateia a răspuns:

Pai cred ca raspunsul il ai tot pe site-ul lor. Avantajul este ca dupa terminarea scolii fata isi va putea gasi un serviciu in televiziune, iar lista celor 300 de absolventi - cu nume si poza (nu ca la IMA, ca nu ii pastreaza nici macar in Antena, desi scoala este a lor!) demonstreaza acest lucru. Plus ca, daca te uiti cat costa la altii trei luni de curs si cat costa la Tudor Vornicu un modul cu mult mai lung (adica ai si timp sa inveti ceva, si sa faci si ceva practica) iti dai seama ca raportul calitate-pret este mult mai bun.

| carmen2011 a răspuns:

Ai aici detalii> http://scoaladeteleviziune.ro/

cursurile sunt suficient de lungi cat sa apuci sa inveti ceva, dar sa faci si practica. sunt foarte multi care si-au gasit de lucru in domeniu, pe site-ul lor sunt trecuti vreo 300 cu poza si nume, deci nu e minciuna. personal cunosc cateva astfel de cazuri:)